Заплетници за монтирање на панели

Опрема за монтирање на жици, вклучуваат водонепропустлив приклучок M12, M16, M19, IP67, жици за монтирање на USB -панел, итн. Водоотпорен, отпорен на температура, отпорен на УВ, преку тест за заштита од пожар, водоотпорен со високи стандардни IP67 нивоа. Лесно за приклучување и влечење, флексибилно самозаклучување. Професионални, посветени, обрнете внимание на контролата на секој детал, континуирана иновација и подобрување, потрага по извонредност, клиент прво, внимателно креирајте индустриски бутик. Позлатен конектор, пластична основа, PBT куќиште со високи перформанси, преку повеќе сертификати за вашата придружба. Внатрешното јадро усвојува интегриран тип на полнење со лепак, позиционирањето е попрецизно и стабилно. Се користи во модерна медицинска опрема, електричен распрскувач. Добредојдовте да се распрашате во секое време.
Нашите Заплетници за монтирање на панели се произведени во Кина, можете да бидете сигурни дека ќе купите производи од нашата фабрика. Шенжен YDR Connector co., LTD е еден од професионалните производители и добавувачи на Заплетници за монтирање на панели во Кина. Можете да ги купите по евтина цена од нашата фабрика. За повеќе информации, контактирајте не сега.